Ešte viac poukazov nájdete na Givery.sk

Pokiaľ zháňate poukaz, ktorý nesúvisí s herným svetom alebo online zábavou, určite mrknite do nášho druhého e-shopu Givery, v ktorom nájdete darčekové poukazy všetkého druhu. Vieme vám pomôcť aj v prípade, že zháňate darčekové poukazy pre firmy.

Givery vám prináša aj všetky výhody, na ktoré ste zvyknutí. Ceny sú bez navýšenia, online doručenie okamžité a navyše môžete vyberať z mnohých dostupných vzhľadov poukazu. Ľahko ho tak prispôsobíte rôznym príležitostiam.

Obľúbené poukazy v e-shope Givery

Zatiaľ čo Herne-kupony.sk sa sústredia predovšetkým na hráčov, na Givery.sk zoženiete darčekové poukazy prakticky pre každého. Nakúpiť môžete napríklad poukaz na zážitky, elektroniku, módu, nábytok či kozmetiku.

Medzi platobnými metódami nechýba platba kartou, prevodom ani v hotovosti a poukaz si môžete nechať poslať niekoľkými rôznymi spôsobmi.

Niekoľko spôsobov doručenia

Poukazy si môžete nechať poslať e-mailom, profesionálne vytlačené na pevnom papieri alebo v luxusnom balení.

Pokiaľ nakupujete na poslednú chvíľu, najviac oceníte elektronický poukaz, ktorý vám príde e-mailom hneď po dokončení objednávky a vytlačíte ho aj na bežnej tlačiarni. Ak nakupujete včas a ide vám o čo najkrajšiu podobu darčeka, zvážte luxusné vysúvacie balenie.