Roblox

Doručenie ihneď Platba aj mobilom Telefonická podpora

Získaj ešte viac zo svojej platformy Roblox. Celý popis.

Získať Robuxy

SK vlajkaTieto kupóny sú určené pre slovenské účty. Zobraziť všetky

10  Doručenie ihneď
20  Doručenie ihneď
50  Doručenie ihneď
Jiná hodnota
 Doručenie ihneď
Doručenie ihneď
Platba aj mobilom
Telefonická podpora
Bezpečná platba

Získaj ešte viac zo svojej platformy Roblox.

 • Vyobliekaj svojho avatara a odomkni ďalšie výhody vo svojich obľúbených zážitkoch zakúpením meny Robux (virtuálna mena platformy Roblox) použitím darčekovej karty Roblox.
 • Alebo získaj exkluzívny prístup k virtuálnym predmetom, mesačnému príspevku Robux a viacerým možnostiam, ak svoju darčekovú kartu uplatníš ako predplatné Roblox Premium.
 • Každá darčeková karta poskytuje po uplatnení exkluzívny virtuálny predmet.
 • Roblox je svetová platforma, na ktorej sa denne stretávajú milióny ľudí, ktorí skúmajú, četujú a bavia sa v miliónoch očarujúcich 3D zážitkoch vytvorených komunitou.

Návod na aktiváciu kupónu

 1. Prejdi na stránku Roblox.com/redeem vo svojom prehliadači
 2. Prihlás sa alebo si vytvor účet
 3. Nájdi svoj PIN a zadaj ho na webovej stránke
 4. Miň svoje kredity na menu Robux alebo predplatné Roblox Premium

Podmienky uplatnenia

Túto kartu je možné uplatniť iba raz na stránke www.roblox.com prostredníctvom účtu Roblox a za kredity Roblox, ktoré možno uplatniť len na získanie určitých produktov a služieb na stránke www.roblox.com. Beriete na vedomie, že túto kartu budete môcť uplatniť a kredity Roblox použiť len vtedy, ak počítač alebo mobilné zariadenie, prostredníctvom ktorého si budete želať k nim získať prístup, bude pripojené k internetu. Prevádzkové poplatky a poplatky za prístup, ktoré Vám budú účtované za prístup a používanie stránky www.roblox.com podliehajú všeobecným podmienkam podľa zmluvy uzavretej s Vaším poskytovateľom internetu alebo mobilným operátorom. Rozumiete rizikám spojeným s používaním internetu, vrátane – okrem iného – nedostupnosti webovej stránky, absencie dôvernosti alebo straty integrity prenášaných dát, možných útokov vírusmi atď. Pre uplatnenie tejto karty a použitie Roblox kreditov je nevyhnutné, aby ste sa prihlásili, ak už máte účet Roblox, alebo aby ste sa do Roblox účtu zaregistrovali vyplnením potrebných údajov a vyjadrili súhlas s podmienkami užívania stránky Roblox (dostupné na www.roblox.com/info/terms?locale=en). Dostupnosť produktov a služieb a ich ceny sa môžu meniť a môžu sa na ne vzťahovať vekové obmedzenia. Použitie iba časti kreditov nie je povolené. Túto kartu nie je možné vymeniť za hotovosť alebo kredit, s výnimkou prípadov, keď to vyžadujú príslušné právne predpisy. V rozsahu prípustnom podľa príslušných právnych predpisov platí zákaz ďalšieho predaja. Kartu nekupujte v prípade, ak bol PIN kód zoškrabaný, alebo s ním bolo manipulované. V prípade, ak sa na kartu vzťahuje zákaz podľa príslušných právnych predpisov, je neplatná. V rozsahu povolenom príslušnými právnymi predpismi Roblox nezodpovedá za použitie karty treťou osobou bez Vášho súhlasu, alebo za jej stratu, poškodenie či zničenie. Karta získaná podvodom nebude uznaná. Pre každý účet je sprístupnená iba jedna virtuálna položka za mesiac alebo iné obdobie, ktoré môže spoločnosť Roblox určiť. Pre viac informácií ohľadom minimálnych systémových požiadaviek a pre ďalšie informácie vrátane toho, ako zistiť zostatok na Vašej darčekovej karte, prosím navštívte www.roblox.com, alebo nás kontaktujte na www.roblox.com/support. © 2022 Roblox Corporation. Všetky práva vyhradené. Všetky zobrazené ochranné známky sú majetkom Roblox Corporation (USA), 970 Park Place, Suite 100, San Mateo, CA 94403. Upozorňujeme, že tieto zmluvné podmienky dopĺňajú všeobecné podmienky používania stránky www.roblox.com. Všetky ustanovenia všeobecných podmienok používania sa vzťahujú aj na darčekové karty, pokiaľ tieto podmienky neuvádzajú inak.

Průměrné hodnocení:
98%
Vaše recenze:
 
* Povinné položky

Uživateľske recenzie

 100 %
, 11. 11. 2020

Jsem přihlášen, tak snad budou dostupné ještě letos... 🤔

 100 %
, 05. 05. 2021

Jsem šťastná a dejte mi robuxy prosím pokud mi je nedáte do10 min tak budu smutná

 90 %
, 29. 01. 2021

Líbí jse mi vaše nabídka takže souhlasím skvělý👍🏻😁😆

 100 %
, 22. 12. 2020

100% koupim

 100 %
, 16. 03. 2021

1000% koupím čekám na to tak dlouho

 100 %
, 07. 06. 2021

percectní Hra mám jí i na telefonu i na pc

 100 %
, 04. 10. 2021

Nejlepší hra na světě

 70 %
, 14. 03. 2021

Je to super

 100 %
, 21. 02. 2021

konečně

 100 %
, 16. 10. 2021

******
Lol

 100 %
, 31. 10. 2021

Bozi Roblox

 100 %
, 03. 06. 2021

3.května

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, na zavedení kuponů stále pracujeme. Přihlašte se prosím k odběru, ať vás jejich dostupnost nemine. :)
 100 %
, 01. 01. 2021

Dobře

 100 %
, 02. 02. 2021

nej

 100 %
, 31. 01. 2021


Váš dotaz:
* Povinné položky

Dotazy ke kuponu

Cena premium 320 robux
Pavla , 29. 01. 2022

Dobrý den. Syn chce koupit v aplikaci. Chci se zeptat. Uváděna cena 99kc ke jednorázová nebo měsíčně? Děkuji za odpověď. Kristofova

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, nákupy prémiového obsahu (Roblox Premium) přímo skrze aplikaci Roblox jsou koncipovány jako předplatné - platba bude tedy každý měsíc opakována. Tuto pravidelnou úhradu lze však po prvním nákupu zrušit.
jednotková cena
Adam, 01. 04. 2024

Chtěl bych se zeptat jaký je kurz s robux mám tím namysli kolik robuxů dostanu za 500Kč? Předem děkuji za odpověď.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kuponem Roblox dobijete kredit u účtu Roblox, pomocí kterého můžete posléze nakupovat jednotlivé balíčky Robuxů. jaké jsou momentálně k dispozici balíčky najdete na stránce https://www.roblox.com/upgrades/robux. Za 500 Kč tedy dostanete podle stávající nabídky 1700 Robuxů.
Roblox gift card
Emily , 08. 05. 2024

Dobrý den. dcera by jsi chtěla koupit Roblox kartu je možné že karta je dostupná v krámě než on-line? Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kupon na Roblox bohužel zatím v našich fyzických sítích nenajdete. Pokud ale chcete platit v hotovosti, můžete využít například možnost úhrady skrze terminál Sazka, kde s malým poplatkem můžete zaplatit v hotovosti a poukaz vám do několika minut dorazí na e-mail.
Kupon robux
Lenka , 13. 11. 2021

Dobrý den máte už nějaký konkrétní termín, kdy bude možné koupit robux kupon?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesné datum bohužel zatím stále neznáme. Jakmile ale datum budeme vědět, budete jedna z prvních, co se o tom dozví :)
Kupon Robux
Iva, 03. 12. 2021

Dobrý den, ráda bych zakoupila pro dceru kupon Robux do hry jako vánoční dárek. Je možné jej zakoupit? Jsem hrou Roblox nepolíbená :) Budu ráda za jakoukoliv radu.Děkuji Iva Hájková

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, tyto kupony zatím bohužel v našem obchodě zakoupit nelze. Na jejich zavedení však stále pracujeme.
Premium
Markéta , 14. 05. 2022

Dobrý den, chci se zeptat, jak zrušit premium na pc a jak je možné, že bez jakéhokoliv člověka, který nepotvrdil platbu se odecetly peníze z účtu za nějaké premium?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, pravděpodobně budete mít aktivovanou automatickou měsíční platbu za Roblox Premium, kterou můžete zrušit přímo v nastavení plateb v Robloxu.
robuxy
just_anet, 26. 07. 2022

Dobrý den, chtěla jsem si koupit robuxy na Robloxu, když jsem zadala všechno potřebné ukazalo mi to chybu nejak to nefungovalo proto potřebuji poradit co s tím

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, s tímto problémem bude třeba kontaktovat přímo zákaznickou podporu Robloxu. My bohužel nemůžeme spravovat platby, které jsou uskutečněny přímo přes Roblox.
jak uplatnit Robuxy
Marketa, 25. 12. 2021

Dobrý den, mohu porposit o radu, kam v Roloxu zadat klíč z anakoupení Robuxy? Děkuji Krátká

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, o jaké kupony se jedná? bylo by prosím možné nám zaslat zprávu s více informacemi na e-mailovou adresu info@herni-kupony.cz? Záležitost bychom tak mohli lépe prověřit.
Cena premium 320 robux
Pavla , 24. 01. 2022

Dobrý den. Syn chce koupit v aplikaci. Chci se zeptat. Uváděna cena 99kc ke jednorázová nebo měsíčně? Děkuji za odpověď. Kristofova

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, nákupy prémiového obsahu (Roblox Premium) přímo skrze aplikaci Roblox jsou koncipovány jako předplatné - platba bude tedy každý měsíc opakována. Tuto pravidelnou úhradu lze však po prvním nákupu zrušit.
kody
tony, 23. 12. 2021

Dobrý den v robloxu mi vyskočily nějaké kupóny a nevím kam je mám vložit děkuji

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, o jaké kupony se jedná? Bylo by prosím možné nám zaslat zprávu s více informacemi na e-mailovou adresu info@herni-kupony.cz? Záležitost bychom tak mohli lépe prověřit.
robuxy
Maťo, 23. 02. 2024

Dobrý deň, chcem sa opýtať v cene 10 e je koľko robuxov a v cene 20 e je koľko robuxov ?
Ďakujem Maťo

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Aktivací kuponu Roblox se vám přičte celá částka k hráčskému účtu v Robloxu. Tento kredit poté můžete využít k nákupu Robuxů nebo předplatného. Ceny jednotlivých balíčků potom najdete na stránce https://www.roblox.com/upgrades/robux.
Roblox kupony
Marta, 20. 08. 2022

Dobrý den, už je možnost koupit přes vás dárkový kupón?
Děkuji.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, tento kupon bohužel stále není v prodeji.
Roblox kartička
Michal, 13. 04. 2024

Kde najdu uplatňovací kód

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Kupon je odesílán ihned po přijetí platby na e-mailovou adresu, která je uvedena v objednávce.
Prodej
Jakub, 01. 03. 2023

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli nemáte nějaké datum kdy budou Roblox kartičky na prodej.
Předem děkuji za odpověd.

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, přesné datum spuštění zatím neznáme. Pokud si přejete být kontaktován, jakmile k zahájení prodeje dojde, doporučujeme vyplnit vaše kontaktní údaje na stránce https://www.herni-kupony.cz/roblox/.
Zruseni
Radek, 16. 04. 2022

Dobrý den,jak mám zrušit měsiční platby ztrhavání robuxu?

Reakce Herní-kupony.cz:
Dobrý den, pro zrušení opakované platby v Robloxu je nutné se přihlásit do daného uživatelského účtu a v nastavení zvolit záložku Fakturace. Tam můžete zvolit možnost Zrušit opakování.

Časté dotazy

Dárkové karty Robux vám dobijí kredit, který přesně odpovídá jejich ceně. Za tento kredit si poté pořídíte Robuxy. Jejich přehled najdete na stránce roblox.com/upgrades/robux.

Jaké jsou hlavní výhody Robux kuponu od nás? K nákupu nepotřebujete platební kartu, můžete ho věnovat jako dárek, jde o oficiální prodej za oficiální cenu a jeho použití je snadné, bezpečné a rychlé.

Jsme prvním oficiálním prodejcem Robuxů v Česku a na Slovensku. Můžeme tak garantovat funkčnost všech prodaných kuponů, které prodáváme za nenavýšenou cenu. K nákupu u nás nepotřebujete platební kartu. Zaplatit můžete třeba i klasickým bankovním převodem nebo hotově. A pokud Robuxy kupujete jako dárek, umíme je poslat i v dárkovém balení.

K nakupování dodatečného obsahu ve hře slouží herní měna Robux. Robuxy můžete nakoupit přímo u nás, jsme oficiálním prodejcem Robux kuponů. Uplatnění kuponů je velmi snadné a zvládnete ho během necelé minuty.

V některých českých obchodech je možné sehnat kupony pod různými názvy - Roblox gift card, Roblox voucher či dárková karta Roblox - všechny tyto prodeje jsou však z neoficiální distribuce a tak s sebou nesou určitá rizika. Doporučujeme Robuxy nakupovat u nás, nebo přímo ve hře.

Hra Roblox je dostupná zdarma pro systémy Windows PC, macOS, Xbox One, Xbox Series, PS4, PS5 iOS a Android.

Robuxy je možné využívat na nákup kosmetických vylepšení, speciálních schopností pro svou postavičku a exkluzivních miniher. Do hry tak můžete získat třeba jedinečné skiny z oficiální spolupráce se značkou Gucci. Tento speciální obsah je možné nakoupit jak od vývojářů, tak od samotných hráčů Robloxu. Prodávat je však mohou jen členové věrnostního programu Roblox Premium.

Nezáleží, na jaké platformě si Robuxy koupíte. Jsou totiž vázány k vašemu hernímu účtu, který můžete využívat na všech zařízeních stejný. A stejně to funguje i se členstvím Roblox Premium.

Roblox je v současné době jednou z nejhranějších her vůbec. Oblibu si získal především u velmi mladých hráčů, kterým umožňuje hrát miliony různých miniher a rozvíjí jejich kreativitu. Hra je zcela zdarma a herní měna Robux slouží pouze k nakupování drobných vylepšení.Roblox je na světě už od roku 2006.

Největší popularitu si ale získal až v posledních několika letech. Díky své přístupnosti a téměř neomezeným možnostem si jej každý měsíc zahraje více než 200 milionů hráčů z celého světa, čímž Roblox překovává hity jako je Fortnite nebo Minecraft. Hráči si Roblox zamilovali především pro jeho téměř neomezené možnosti zábavy, které navíc mohou prožívat se svými přáteli online. Možná i proto jsou jednotlivé minihry Robloxem nazývány jako Roblox Experiences. Takových miniher jsou v Robloxu dostupné miliony.

Během pár kliknutí se tak můžete připojit do pohádkového města, nakoupit v samoobsluze, odehrát vypjatý fotbalový zápas nebo si zahrát robloxí verzi hry Counter Strike. Každá Roblox hra je unikátní. Stačí si jen vybrat!Nové hry může vytvářet a modifikovat každý. K tvorbě map slouží samostatný program Roblox studio, který se do počítače nainstaluje společně se hrou. Tvorba v něm je opravdu snadná a může sloužit jako vaše vstupenka do světa vývoje videoher!Třešničkou na dortu potom je, že hra jako taková nestojí ani korunu. Také většina miniher, spousta skinů a dalšího obsahu je zdarma. Stačí hru stáhnout a začít si užívat!

Články na téma Roblox

Ako kúpiť Robuxy a koľko stoja?

Prečítajte si, na čo slúžia Robuxy, ako ich nakúpiť a aké vám poskytnú výhody. Návod pre začínajúcich hráčov Robloxu aj pre zkúsených matadorov.

Čo je Roblox a prečo sa teší takej popularite?

Roblox v súčasnosti hrá viac ako 200 miliónov používateľov. Čo stojí za touto ohromnou popularitou a v čom je hra oproti ostatným taká jedinečná?

Platební metody
Název metody
Zpracování
  • Mobilný telefónMobilný telefónihned
  • Zaplatiť môžete mobilným telefónom s operátormi O2, Telekom, Orange alebo 4ka. Suma vám bude odpočítaná z kreditu alebo účtovaná na faktúre.

  • Online prevodOnline prevodihned
  • Ak vaša banka využíva možnosť rýchleho prevodu, jednoducho zadáte údaje a peniaze sa prevedú ihneď.

  • Bežný prevodBežný prevoddo 1 dne
  • Platbu zadáte štandardným bankovým prevodom cez internet banking alebo priamo vo vašej banke.

  • Platobná kartaPlatobná kartaihned
  • Umožňujeme platby všetkými českými a slovenskými kartami a pomocou Apple Pay. Spracovanie prebehne ihneď, stačí mať povolené internetové transakcie.

  • HotovosťHotovosťdo 1-2 dnů
  • V hotovosti môžete platiť na všetkých poštách pomocou poštového poukazu. Táto platba trvá 1-2 pracovné dni.

Způsoby doručení
  • DigitálněDigitálně (e-mailem)
  • Kupon vám bude doručen okamžitě po přijetí platby e-mailem.

  • Poukaz digitálněDárkový poukaz (e-mailem)
  • Dárkový poukaz vám bude zaslán e-mailem. Stačí ho vytisknout na jakékoliv běžné tiskárně a složit do dárkové podoby.

  • Dárkový poukaz Dárkový poukaz (fyzicky)
  • Dopis s dárkovým poukazem vám bude odeslán poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny včetně návodu na použití.

Mohlo by vás zaujímať