Ako kúpiť Robuxy a koľko stoja?

Roblox je platforma, ktorá si v posledných niekoľkých rokoch získala viac fanúšikov ako Minecraft, GTA alebo Fortnite. Kombinuje vlastnosti klasickej videohry a sociálnej siete - jedná sa skrátka o virtuálný svět, kde sa kreativite medze nekladú. Minulý rok dosiahol Roblox hranicu 200 miliónov hráčov a ďalší stále pribúdajú - jedná sa teda o jednu z najhranejších hier na svete.

Logo Robuxů ze hry Roblox

Robux kupóny sú konečne tu!

Čo sú Robuxy?

Užívatelia majú v Robloxe možnosť hrať a vytvárať rôzne mapy, minihry a mnoho ďalšieho. Obsah do hry teda vytvárajú predovšetkým členovia obrovskej komunity. Ako v každej podobne komunitnej hre môžete pomocou rôznych doplnkov meniť vzhľad vašej postavičky, získavať nové objekty pre stavbu a mnoho ďalšieho.

Záber z hry Roblox

Virtuálne peniaze, ktoré sa v rámci Robloxu využívajú, sa volajú Robuxy. Tie vám zaistia prístup k prémiovému obsahu, ktorý vytvorili buď sami vývojári, alebo komunitní tvorcovia. Ceny obsahu, ktorý za ne môžete nakúpiť sa potom pohybujú od 1 Robuxu až do rádov miliónov Robuxov.

Robux cena

Roblox ponúka balíčky Robuxov ako pre tých, ktorí chcú nakúpiť len pár kozmetických úprav, tak pre skutočných nákupných maniakov. Tí, ktorí nakupujú Robuxy vo väčšom množstve, však majú výhodu - cena za 1 Robux so vzrastajúcim množstvom klesá. Pri väčšom nákupe teda dostanete takú „množstevnú zľavu“. Pri nákupe najdrahšieho balíčka potom platí, že 1 Robux = 0,0080 eur, čo je takmer o tretinu lepšia cena ako v prípade najlacnejšieho balíčka.

Koľko konkrétne Robuxy stojí zistíte v nasledujúcej tabuľke:

Cena Robuxy Cena v €
4,99 $ 400 5,23 €
9,99 $ 800 10,09 €
19,99 $ 1700 20,21 €
49,99 $ 4500 52,25 €
99,99 $ 10000 100,86 €
199,99 $ 22500 214,29 €

Roblox premium

Roblox ponúka dokonce aj mesačné predplatné, to je ale možné zakúpiť iba pomocou platobnej karty alebo PayPalu. Výhodou je, že za rovnakú cenu dostanete o 10 % viac Robuxov. Zároveň tiež získate prístup k exkluzívnym predmetom, benefitom a zľavám.

Cena Robuxy Cena v €
4,99 $/měsíc 450 5,23 €/měsíc
9,99 $/měsíc 1000 10,09 €/měsíc
19,99 $/měsíc 2200 20,21 €/měsíc

Ako kúpiť Robuxy?

Premýšľali ste, kde získať Robuxy na posunutie vášho zážitku na ďalšiu úroveň? Kúpit Robuxy nie je nič zložité, len si treba vziať do úvahy zariadenie, na ktorom Roblox hráte. Spôsoby kúpy prémiovej meny sa totiž v závislosti na nich rôznia - univerzálna Roblox darčeková karta sa totiž v Česku zatiaľ nepredáva.

Roblox darčeková karta - konečne aj v Česku a na Slovensku

Darčekové karty a kupóny na Robuxy u nás dlho neboli dostupné. To už je ale minulosťou a českí aj slovenskí zákazníci si konečne môžu zaobstarať darčekové karty Roblox. Môžete ich tak konečne nakupovať pre seba aj ako darček!

Ako kúpiť Robuxy na počítači?

Na zariadeniach so systémami Windows a macOS je možné Robuxy nakúpiť priamo v aplikácii Roblox pomocou platobnej karty alebo PayPalu. Pokiaľ ale tieto platobné metódy využiť nechcete, môžete nákup vykonať pomocou elektronickej peňaženky myPaysafe. To je totiž asi najjednoduchší spôsob, ako si kúpiť Robuxy na PC bez platobnej karty. Ako presne taký nákup prebieha sa dozviete v našom návode:

Návod na nákup Robuxov pomocou paysafecard:

  1. Po prihlásení k svojmu účtu kliknite na tlačítko „Robux“ v hornej časti stránky.
  2. Vyberte si balíček Robuxov, ktorý vám vyhovuje.
  3. V ponuke platobných metód vyberte možnosť „Other“.
  4. V ponuke vyberte tlačítko s logom paysafecard.
  5. Vyplňte e-mailovú adresu pre zaslanie účtenky a e-mailovú adresu vášho paysafecard účtu a nákup potvrďte.

Ako kúpiť Robuxy na Xboxe?

Nákup Robuxov na konzolách Xbox je naozaj jednoduchý. Balíčky s Robuxmi totiž nájdete priamo v Xbox Store. Stačí mať Xbox peňaženku dobitú na dostatočnú čiastku a balíček potom pomocou nej zakúpiť. Najjednoduchším spôsobom dobitia Xbox peňaženky bez platobnej karty je Xbox darčeková karta.

Ako kúpiť Robuxy na mobile?

Na nákup Robuxov na mobilnom zariadení so systémom Android je opäť potrebné využiť peňaženku myPaysafe. Tú jednoducho spárujete s vaším Google Play účtom a nákup vykonáte priamo v aplikácii Roblox.

Ako platiť pomocou paysafecard v Google Play sa dozviete v našom článku, ktorý sa tejto téme venuje.

Logo Robloxu an pozadí se záběry z hry

Robuxy zdarma

Narazili ste na internete na stránku, ktorá ponúka Robuxy zadarmo? Pozor, v prevažnej väčšine prípadov sa jedná o podvod! Viac o podvodných stránkach s Robuxy zadarmo sa dozviete v našom ďalšom článku.


Pomohl vám tento článek?