Ako získať Robuxy zadarmo?

Roblox je free-to-play platforma, ktorá umožňuje hráčom navrhovať vlastné hry a vďaka online multiplayerovému prostrediu je zdieľať s ostatnými.

Hra bola oficiálne vydaná v septembri roku 2006. Veľkú popularitu si získala predovšetkým medzi mladšími generáciami. V minulom roku jej fanúšikovskú základňu čítalo 200 miliónov aktívnych hráčov.

Robux kupóny sú konečne tu!

Čo sú to Robuxy?

Robuxy alias Robloxové doláre sú hernou menou hry Roblox. Hráči získavajú Robuxy za vlastné vytvorenie hry v rámci platformy a jej následný predaj, ďalej kúpia za skutočné peniaze či formou štipendia určeného prémiovým členom platformy. Robuxy získané práve predajom virtuálneho obsahu do Robloxu je tiež možné následne vymeniť za skutočnú menu, práve k tomu slúži program Developer Exchange, známy tiež ako DevEx.

Príjmy z takýchto herných nákupov sa delia medzi užívateľov - tvorcov a Roblox Corporation, kedy spoločnosti pripadá 70% zárobku. Robuxy je možné okrem nákupu jednotlivých hier použiť napríklad aj na kúpu rôznych predmetov slúžiacich predovšetkým na úpravu vlastného avataru v hre.

Ide teda hlavne o oblečenie či doplnky. Zatiaľ čo nakupovať tieto virtuálne predmety môže každý, predávať ich môžu len prémioví členovia v prípade oblečenia a len administrátori v prípade doplnkov a ďalšieho dekoratívneho obsahu.

Postavy v hre Roblox

Ako získať Robuxy zadarmo?

Na Internete sa vyskytuje nepreberné množstvo webov ponúkajúcich užívateľom Robloxu hernú menu zadarmo napríklad pomocou tzv. Free Robux Generator, čiže generátorov Robuxov zadarmo. Hoci takáto ponuka môže ľahko vzbudiť záujem, bohužiaľ sa vo veľkej väčšine prípadov jedná o iba podvod, ktorý môže mať pre hráčov neblahé dôsledky.

Aj v prípade, že sa ale o podvodnú stránku nejedná, nebýva cesta k bezplatným Robuxom väčšinou tak úplne prechádzka ružovou záhradou. Čo viac, pracné získavanie Robuxov zadarmo prostredníctvom týchto stránok väčšinou žne úrodu v hodnote maximálne pár korún.

S prihliadnutím na fakt, že generátory a podobné weby určené na neoficiálny zisk Robuxov nie sú hrou podporované a sú naopak v rozpore s hernými pravidlami, sa rozhodne neoplatí púšťať sa do tohto spôsobu zárobku Robuxov a navyše riskovať zrážku s podvodníkom.

Vyvarujte se podvodom

  • Ako sme už načrtli, neoficiálny trh s Robuxmi so sebou nesie mnohé nebezpečenstvo. Podvedení hráči môžu napríklad prísť o svoj účet, ak vo falošnom generátore vyplnia svoje prístupové údaje k účtu.
  • Ak po vás stránky za sľúbenú menu požadujú, aby ste ich šírili medzi ďalšími hráčmi, môže to v najhoršom prípade viesť až k zmazaniu účtu administrátormi. V lepšom prípade hráč iba príde skrátka a ako dostať free Robuxy sa nakoniec nedozvie.
  • Je dôležité zdôrazniť, že použitie takého generátora nie je hrou oficiálne vnímané ako legitímna cesta k získaniu meny, preto nemusí byť v hre uznávaná v prípade, že bude použitie generátora odhalené.

Ako nakúpiť Robuxy?

V prípade, že sa chcete pre svoje herné peniaze vydať správnou a doporučovanou cestou a Roblox vás baví skôr ako hráča ako ako tvorca, môžete si Robuxy vždy nakúpiť za reálnu menu.

V takom prípade je potrebné premyslieť, koľko Robuxov bude váš herný avatar pre svoju finálnu premenu potrebovať a tiež aký spôsob nákupu pre vás bude ten najpohodlnejší. Obstaranie Robuxov už potom nie je nič zložité, ako sa napokon môžete dozvedieť v článku podrobnejšie sa zaoberajúcim tým, ako Robuxy nakúpiť.

Postavy v hre Roblox

Pokiaľ sa rozhodnete, že chcete rozdávať radosť (a spoločne s ňou Robuxy) svojim priateľom a blízkym, je tu možnosť použitia kupónu paysafecard, ktorý je možné k následnému nákupu robloxovej meny ľahko a pohodlne využiť. Samotné Roblox kupóny bohužiaľ na našom trhu zatiaľ nie sú dostupné, pokiaľ ale chcete byť o ich uvedení na trh včas informovaní, odporúčame zanechať svoj kontakt na stránke kupónov Roblox.

Ak si chcete prečítať viac o rizikách, ktoré na hráča čakajú vo svete Robloxu môžete si prečítaťčlánok na našom blogu, kde sme sa tejto téme venovali podrobne.


Pomohl vám tento článek?