PlayStation Plus na 1 mesiac - ako získať?

PlayStation Plus 1 mesiac je najkratšou dostupnou variantou, pomocou ktorej si členstvo PS Plus môžete vyskúšať a až neskôr si kúpiť niektorú z ďalších variant. Vhodné je tiež pre hráčov, ktorí už všetky výhody poznajú, ale nevyužijú ich po dlhší čas.

Hry zdarma ke členství PlayStation Plus.

Hlavné výhody členstva PlayStation Plus 1 mesiac

  • nemusíte sa viazať na dlhú dobu
  • kupón môžete zaplatiť aj mobilom
  • oproti ďalším variantom neprichádzate o žiadne výhody
  • hneď po zaplatení vám kupón dorazí emailom
  • knižnica hier a ďalšie výhody s PS Plus Extra a PS Plus Premium

Veľa výhod za rovnakú cenu

Aktivaciou členstva PS Plus získáte kompletnú sadu výhod, ktorá vam spríjemní hranie a rozšíri vaše možnosti. Pre niekoho bude najväčšou výhodou možnosť hrať online . To  môžete využiť na hranie s kamarátmi a tiež k súperenie s náhodnými hráčmi z celého sveta. A že ich je v komunite PlayStation naozaj veľa!

Ďalším benefitom je pravidelný prísun hier zdarma . Každý mesiac získate 2 - 3 kúsky a budete tak mať neustále čo hrať. V nádielke sa objavujú staršie i novšie hry. Často ide až o prekvapivo nové tituly. Napríklad hit leta 2020 Fall Guys sa medzi hrami zadarmo objavil hneď v mesiac svojho vydania. Onedlho po vydaní sa rozdávala tiež napríklad NBA 2K20.

Za zmienku stojí určite tiež cloudové úložisko . Do neho si môžete ukladať svoj postup z hier a tiež napríklad snímky obrazovky. Tieto dáta sa inak ukladajú len na harddisk vašej konzole a zálohovať ich musíte ručne. K dispozícii máte 100 GB kapacity. Čerešničkou na torte sú exkluzivné zľavy na nákup hier a doplnkov.

Majitelia PS5 si môžu užívať aj ďalšie exkluzívne výhody - PS Plus Collection , v rámci ktorého získavajú prístup k niekoľkým desiatkam hier. Medzi nimi nechýbajú ani dobré známe tituly ako The Last of Us Remastered, Bloodborne, God of War, Mortal Kombat X, Detroit: Become Human alebo Resident Evil 7.

PlayStation Plus - exkluzivní slevy.

Líšia sa nejako rôzne PlayStation Plus kupóny?

Existujú 3 varianty členstva PS PlusEssential, Extra a Premium. Výhody týchto predplatných sa líšia - čím drahšie predplatné, tým viac výhod. Nehrá ale rolu, či si ich zaobstaráte na mesiac, štvrť roka alebo rovno na celý rok. S ročným PlayStation Plus (predtým PlayStation Plus 365) ušetríte najviac. Oproti mesačným variantom vychádza výhodnejšie aj 3mesačný PlayStation Plus.

Rozdiel medzi jednotlivými variantmi je tiež v pohodlí. Ak už viete, že PS Plus využijete po celý rok, nie je príliš komfortné zadávať do systému každý mesiac nový kód.


Pomohl vám tento článek?