PlayStation Plus na 12 mesiacov - ako získať?

Predplatné PlayStation Plus 12 mesiacov je najdlhšou dostupnou variantou, ktorá PS hráčom prináša kompletný balík výhod za najlepšiu možnú cenu . Pokiaľ už PS Plus dobre poznáte a viete, že jeho výhody využijete po celý rok, bude pre vás tento kupón pravdepodobne jasnou voľbou.

12 mesačný PlayStation Plus je oproti mesačnej a trojmesačnej variante členstvo o viac ako 40 % výhodnejšie.

Logo členství PlayStation Plus, které členům přináší spoustu zásadních výhod.

Hlavné výhody členstva PlayStation Plus 12 mesiacov

  • najvýhodnejšia možná cena
  • kupón vám dorazí emailom hneď po zaplatení
  • kód zadáte do svojho PS iba raz za rok
  • zaplatiť môžete jednou z mnohých platobných metód

Získajte výhody PS Plus na 365 dní

Ročná varianta členstva PlayStation Plus vám zaistí neobmedzenú zábavu na celých 365 dní. Preto sa napokon predtým volalo PlayStation Plus 365. Tešiť sa môžete na hry zadarmo, online hranie a cloudové úložisko.

PlayStation Plus a hry zadarmo

Hry zadarmo získate každý mesiac. Ide vždy o 2 - 4 hry a nájdete medzi nimi staršie aj novšie tituly. Niekedy asi budete prekvapení, ako rýchlo sa niektoré hry do PS Plus dostanú. Trebárs jedna z najhranejších hier minuloročného leta, Fall Guys: Ultimate Knockout, bola predplatiteľom nadelená hneď v auguste - teda v mesiac vydania.

Ak doma máte nový PlayStation 5, získavate prístup aj ku knižnici hier PlayStation Plus Collection. V tej sa aktuálne nachádza 20 titulov. Väčšina z nich sa radí medzi úplné klasiky, menujme napríklad Uncharted 4, Ratchet & Clank, The Last of Us Remastered, Mortal Kombat X alebo Final Fantasy XV.

Online hranie a cloud

Dôležitou výhodou členstva PlayStation Plus je možnosť hrať online . Zahrať si môžete všetky hry, ktoré multiplayer podporujú. A je len na vás, či chcete hrať s kamarátmi, alebo proti náhodným hráčom z rôznych kútov planéty. Súperov budete mať k dispozícii vždy veľa, komunita PS hráčov je totiž obrovská.

Určite vás poteší tiež cloudové úložisko, ktoré s aktívnym členstvom získate. Má celkovú kapacitu 100   GB a môžete si do neho ukladať savy, screenshoty aj videozáznamy z hier. Všetky tieto dáta sa vám inak ukladajú iba do úložiska konzoly a o prípadnú zálohu sa musíte starať sami. 

Do cloudového úložiska PlayStation si môžete ukladať savy či screenshoty z hier.

Playstation Plus 365

Ročné PS Plus skôr nieslo názov PlayStation Plus 365. Aktuálna podoba členstva sa od toho pôvodného nijako nelíši, zmenil sa iba názov.

V čom se rôzne dlhé členstvá PS Plus lišia?

Existujú tri varianty členstva PS Plus - Essential, Extra a Premium. Tieto verzie sa líšia cenou aj výhodami. Či si členstvo zaobstaráte na 1 mesiac alebo celý rok na výhody nemá vplyv - s dlhším predplatným ale ušetríte. Ide tiež o komfort používania - pokiaľ všetky dostupné výhody využijete po dlhú dobu a kúpite si preto dlhšie členstvo, ušetríte čas strávený zadávaním aktivačných kódov do vašej konzoly.

Nejhranější hry na PS5 naleznete zde.


Pomohl vám tento článek?