PlayStation Plus na 3 mesiace - ako získať?

PlayStation Plus 3 mesiace prináša rovnaké výhody, ako jeho mesační a roční kolegovia. Oproti mesačnému členstvu ponúka o niečo výhodnejšiu cenu, zároveň vás však nenúti k záväzku na celý rok.

Logo členství PlayStation Plus.

Hlavné výhody členstva PlayStation Plus 3 mesiace

  • nemusíte se viazať na celý rok
  • kupón môžete platiť aj mobilom
  • výhodami se nijako nelíši od ročnej verzie
  • kupón vám hneď po zaplatení príde emailom

Aké benefity vám PlayStation Plus 3 mesiace prinesie?

Ak už máte vyskúšané všetky výhody členstva PS Plus, mesačné členstvo je pre vás príliš krátké, ale členstvom PlayStation Plus na 12 mesiacov sa viazať nechcete, 3 mesačné PlayStation Plus je pre vás optimálnou volbou. Balíček výhod je kompletný, každý mesiac získáte hry zadarmo, môžete hrať online a dáta si uložíte do cloudu.

Ak sa rozhodnete pre variant Extra alebo Premium, získate aj knižnicu hier, všetky PS Plus hry z minulosti a ďalšie výhody.

Ak radi skúšate nové hry, ale príliš vám nezáleží na tom, o aký ide žáner a kedy hra vyšla, oceníte pravidelný prísun hier zdarma . V rámci PlayStation Plus získate každý mesiac 2 - 4 tituly. V niektorých prípadoch ide aj o pár mesiacov staré tituly. Občas sa do nádielky dostanú hry dokonca hneď po ich vydaní.

Majitelia PS5 získavajú tiež exkluzívny prístup ku knižnici hier PS Plus Collection , v ktorej sa nachádzajú aj také hity ako Days Gone, The Last of Us Remastered, Uncharted 4, Bloodborne alebo Detroit: Become Human.

Všetky hry, ktoré to umožňujú, si zahráte online . Môžete tak spolupracovať a súperiť nielen so svojimi priateľmi, ale aj s náhodnými hráčmi zo širokej PlayStation komunity. Príjemnou výhodou je tiež cloudové úložisko s kapacitou 100 GB, do ktorého si môžete ukladať savy z hier, videozáznamy a screenshoty. Ak by sa tak s vašou konzolou náhodou niečo stalo, dáta sú v bezpečí na serveroch Sony a vy po obnovení účtu môžete pokračovať presne tam, kde ste skončili.

Cloudové úložiště v PS.


Pomohl vám tento článek?