Ubisoft Plus predplatné a cena 2024

K 10. októbru bola ukončená akcia Ubisoft Forward, ktorá pre všetkých nových registrujúcich prinášala benefit v podobe skúšobného členstva Ubisoft Plus na mesiac zadarmo. Čiže kto si stihol vytvoriť pri službe nový účet do daného dátumu, získal bezplatne 29 dní predplatného, ​​ktoré sa po vypršaní lehoty obnovilo za štandardných 15 EUR mesačne. Aj keď už ponuka neplatí, stále je tu mnoho dôvodov, prečo obstaranie Ubisoft+ zvážiť.

Výhody Ubisoft Plus

Ubisoft Plus, pôvodne známe ako Uplay Plus, je predplatiteľská služba známeho vývojárskeho a vydavateľského štúdia francúzskeho pôvodu Ubisoft. Existuje v podobe dvoch pravidelných plánov – PC Access a Multi Access.

Užívateľovi prináša podobne ako aj iné subskripcie mnoho výhod predovšetkým v podobe prístupu k viac ako 100 hier vrátane nových titulov aj indie kúskov. S Multi Access plánom nechýba ale ani cloudové úložisko pre herné pozície, ktoré umožňuje hrať z akéhokoľvek zariadenia av neposlednom rade aj odľahčí počítaču. Samozrejmosťou pre oba predplatiteľské plány sú aj novinky a informácie z prvej ruky alebo mesačné členské odmeny a ďalší bonusový obsah.

Pokiaľ má navyše hráč aktívne členstvo PlayStation Plus Extra alebo PlayStation Plus Premium, môže využiť službu Ubisoft+ Classics, ktorá prináša známe tituly aj v prevedení na konzole PlayStation.

Ubisoft Plus cena

Všetko vyššie spomínaných hráčov v prípade členstva PC Access stojí 14,99 EUR za mesiac, pri voľbe upgradovaného cloudového bračeka Multi Access potom 17,99 EUR za mesiac. Obe subskripcie môžu byť po obstaraní kedykoľvek zrušené, prémiový obsah je potom dostupný po dobu, na ktorú bol predplatený.

Zároveň je ale nutné dbať na to, že pokiaľ nie je členstvo zrušené, užívateľovi sa automaticky každý mesiac strháva jeho cena z účtu - pokiaľ sa teda po mesiaci rozhodnete, že to pre vás nie je to pravé orechové, nesmiete zabudnúť predplatné ukončiť.

Předplatné Ubisoft Plus.

Ubisoft+ hry

Videoherné štúdio Ubisoft je preslávené nespočetným množstvom komerčne úspešných titulov. Medzi najvýznamnejšie patrí úspešná séria historicko-akčných hier Assassin's Creed, ktorá hráča uvádza do boja Bratstva Assassinov a Templárov a cestuje s ním jednotlivými historickými obdobiami. Preslávená je aj strieľačka z pohľadu prvej osoby Far Cry, potom aj akčné Watch Dogs, strategické ANNO či RPG/FPS hry zo série Tom Clancy's.

Aj napriek oslnivým velikánom ale Ubisoft neopomína ani ostatné tituly vrátane menších indie hier a ponúka prierez celým videoherným žánrovým spektrom, na svoje si teda príde milovník akcie a strieľania, ľadovo pokojný stratég i závodný nadšenec. Spomínané indie hry sú navyše prístupné na báze rotujúcej ponuky, ktorá je pravidelne obmieňaná a dané hry je možné potom kúpiť v rámci Ubisoft Store.

Prečo práve Ubisoft Plus?

Ubisoft patrí k jedným z najúspešnejších herných vydavateľstiev a vďaka mnohým dcérskym spoločnostiam, ktoré zastrešuje, a ich herným peckám je obľúbený po celom svete. Táto francúzska spoločnosť založená v roku 1986 bratmi Gillemotovým hráčom prináša množstvo obsahu, ktorý rozhodne stojí za to vyskúšať.

S aktívnym členstvom Ubisoft+ dostáva užívateľ príležitosť nielen ponoriť sa do svojich dávnych milovaných kúskov, ale aj vyskúšať nové a nevšedné perly, ktoré by si možno inak neobstaral a prišiel by tak o zážitok. Ak vezmeme do úvahy cenu subskripcie, každému náruživému gamerovi sa členstvo určite oplatí, zvlášť, ak má v obľube skôr príbehové herné jednohubky ako grinding.

Nudy sa netreba obávať. Ťažké vyberanie vás čaká maximálne preto, že nebudete vedieť, do ktorej hry sa pustiť skôr. Tak neváhajte a vstúpte do sveta členských výhod Ubisoft Plus.


Pomohl vám tento článek?