Hľadáte skvelý darček pre hráčov?

Vyberať darček pre gamera nie je ľahké. Našťastie existuje jednoduché riešenie. Darujte poukaz – hráč si vyberie presne to, čo potrebuje.

Kupóny sa hodia ako darček na Vianoce, narodeniny, sviatok, za vysvedčenie, z lásky alebo jednoducho len tak pre radosť.


Dárky pro hráče - ilustrace kuponů pro konzole a PC.

Radosť mu urobíte, či už hrá na konzole alebo počítači

Či už obdarovaný hrá na PlayStation, Xboxe alebo alebo ide o hráča PC hier, nájdete to pravé. Na svoje si prídu ako majitelia v súčasnosti najpopulárnejšej konzoly PlayStation 5 a PlayStation 4, tak aj fanúšikovia konkrétnych hier.

Dobiť si môžete priamo hernú menu ako sú RP do League of Legends a ďalších hier od Riot Games alebo napríklad členstvo Nintendo Switch Online.


Dárek pro hráče - ilustrace univerzálního kuponu.

Neviete si rady? Zvoľte univerzálny poukaz

Ak si nie ste istí a nechcete riskovať, že by ste zakúpený poukaz museli vracať, stavte na istotu a kúpte univerzálny darčekový poukaz.

Za ten si hráč potom jednoducho vyberie čokoľvek z ponuky vrátane predplatného na Netflix, VOYO alebo kupóne paysafecard, ktorý možnosti nákupu ešte niekoľkonásobne rozširuje. Paysafecard totiž podporujú tisíce e-shopov naprieč celým internetom.

Prečo sú poukážky najlepšie darčeky pre hráčov?

  • Kúpite ich ľahko, rýchlo a bezpečne z pohodlia domova.
  • Elektronickú verziu poukazu vám doručíme behom pár minút na e-mail.
  • Obdarovaný si sám vyberie, čo mu urobí radosť.
  • Potešiť môžete poukazom na kvalitnom papieri alebo v luxusnom balení.
  • Naša česká zákaznícka podpora vám poradí s výberom i nákupom.