Jak získat Xbox Game Pass na 1 mesiac?

Game Pass na 1 mesiac je najkratšou dostupnou variantou. Hodí sa pre občasných užívateľov alebo na vyskúšanie všetkých výhod, ktoré členstvo ponúka. Hlavnou prednosťou je určite prístup ku knižnici hier, v ktorej sa nachádza vyše 100 titulov.

Mesačný Xbox Game Pass je najkratším a najdostupnejším členstvom v ponuke. Je ideálnou voľbou pre hráča, ktorý chce Game Pass vyskúšať, alebo už ho pozná, ale využíva ho len občas a krátko.

Kde kúpiť Xbox Game Pass na 1 mesiac?

Jedinou oficiálnou cestou k nákupu mesačného členstva je nákup v oficiálnom online Xbox obchode. V ňom môžete nakupovať priamo cez svoju Xbox konzolu alebo v rámci internetového prehliadača.

Pri nákupe je potrebné použiť svoju platobnú kartu alebo PayPal účet, z ktorého sa potom každý mesiac strháva platba.

Aké varianty Xbox Game Pass existujú?

Xbox Game Pass je dostupný v troch variantách. Okrem mesačného členstva existuje aj Game Pass na 3 mesiace a Game Pass na 6 mesiacov.

Jednotlivé varianty členstva sa nijako nelíšia ani svojimi výhodami. Všetky verzie vám odomknú kompletnú knižnicu hier, získate prednostný prístup k demoverziám najnovších hier a špeciálnym zľavám na ich nákup.

Náš TIP:Pokiaľ už viete, že Game Pass využijete po dlhšie časové obdobie, kúpte si rovno niektorý z dlhších verzií. Sú cenovo výhodnejšie a nepotrebujete platobnú kartu.

Koľko Game Pass pre konzolu stojí?

Predplatné Xbox Game Pass si môžete zaobstarať aj na 3 alebo 6 mesiacov. S dlhším členstvom ušetríte a navyše ho u nás môžete platiť napríklad aj bankovým prevodom či mobilom. Tieto cenovo výhodnejšie varianty už v Xbox Store nenájdete.

Verzia Game Passu Ako sa dá kúpiť? Cena
1 mesiac Xbox Store 10,99 €
3 mesiace Kupón 30,10 €
6 mesiacov Kupón 59,4 €

Podívejte se také na nejdůležitější oznámení k Xbox Game Showcase.


Pomohl vám tento článek?