Kde kúpiť paysafecard?

paysafecard logo

Hľadáte bezpečný a anonymný prostriedok na platby na internete? Potom je paysafecard jasná voľba. Platba pomocou paysafecard je totiž veľmi jednoduchá a rýchla. A kde si paysafecard kúpite?

Paysafecard je možné zakúpiť v kamenných predajňách a online v našom obchode.

Predajné miesta

Paysafecard ponúka obrovský výber kamenných predajní, kde si môžete kúpiť tento nabitý kupón. Medzi predajné miesta patria čerpacie stanice Shell, OMV, tabaky Geco, predajne Žabka, supermarkety Billa, Slovenská pošta alebo stávkové kancelárie Tipsport a Chance. Na týchto miestach je možné platiť iba v hotovosti, niektoré predajne umožňujú aj platbu kartou. Všetky predajné miesta môžete nájsť na webe paysafecard.

U nás máte možnosť zakúpiť si svoj paysafecard kupón online. Sme oficiálným predajcom a zaručujeme teda bezpečný a jednoduchý nákup.

Používání paysafecard je snadné.

V supermarketoch

Aj nákup v supermarketoch Billa a Kaufland je jednoduchý. V Bille si pri pokladni vyberiete kupón v požadovanej hodnote, ten priložíte k vašemu nákupu a paysafecard PIN dostanete vytlačený na účtenke. Kaufland paysafecard predáva rovnakým spôsobom.

Na pobočkách stávkových kancelárii

Stávková kancelária Tipsport paysafecard prijíma ako platobnú metódu, ale na ich pobočkách si ju môžete tiež zakúpiť. V predaji sú vo všetkých pobočkách, kde stačí osobne prísť. Stačí obsluhu požiadať o PINy v požadovanej hodnote a ihneď po zaplatení ich dostanete vytlačené na účtenke.

V trafikách

Paysafecard kúpite tiež  v trafikách Geco a Tabak Press. Na týchto predajných miestach stačí požiadať obsluhu o požadované kupóny a po zaplatení ich dostanete na vytlačenej účtenke.

Na benzínových pumpách

PIN paysafecard si môžete kúpiť tiež na čerpacích staniciach Shell a OMV. O predaj požiadajte obsluhu, ktorá vám po zaplatení dá PIN vytlačený na účtenke.

Pošta a paysafecard

Paysafecard pošta predáva už dlhé roky. Vďaka širokej sieti pobočiek ide o zaujímavé miesto, kde je možné paysafecard kúpiť. Treba však počítať s pomalším procesom nákupu – obzvlášť počas vianočných sviatkov si na paysafecard na pošte môžete celkom dlho počkať.

Výhody nákupu paysafecard online u nás

  • bez čakania vo frontách
  • rôzne platobné metódy
  • okamžité doručenie na e-mail
  • nákup v akúkoľvek dennú dobu, aj počas noci

Nech už je pre vás najväčším prínosom nákup z pohodlia domova, výber rôznych platobných metód, doručenie kupónu emailom alebo nákup v akúkoľvek dennú dobu, sme tu pre vás.

Naša zákaznícka podpora v češtine vám ochotne poradí s objednávkou alebo hocijakými nejasnosťami a problémami. Neváhajte sa preto na nás obrátiť. Môžete nám zavolať, napísať email či správu na Facebooku.


Pomohl vám tento článek?