Kódy paysafecard zadarmo - pozor na podvody

Možnosť získať niečo zadarmo môže byť lákáva. Ako je to ale s kupónmi paysafecard? Môžete k nim nejakým spôsobom prísť zadarmo? Na čo si dať pozor?

Ako získať paysafecard zdarma?

Na internete môžete naraziť na množstvo tipov s chytľavými nadpismi ako „Ako získať paysafecard bonus PIN“ alebo „Získajte paysafecard PIN zdarma 2022“. Stretnúť sa môžete aj s odkazmi na paysafecard generátory či weby v angličtine lákajúce na "paysafecard free code". Žiadne zázračné metódy na získanie paysafecard zadarmo ale neexistujú.

Kódy paysafecard zadarmo je možné získať iba v rámci súťaží. Tie pravidelne prebiehajú na facebooku spoločnosti paysafecard a občas o kupóny môžete súťažiť tiež na facebookovej stránke Herných Kupónov. So súťažami sa môžete stretnúť aj u youtuberov, streamerov alebo v herných facebookových skupinách.

Pozor na pochybné návody a ponuky

Pokiaľ narazíte na podozrivé návody a nástroje, buďte veľmi obozretní. Spravidla ide o podvod, ktorým chce útočník získať prístup k vášmu myPaysafe účtu (predtým my paysafecard), PINom alebo vám zavíriť PC. V lepšom prípade ide autorovi iba o kliknutie na jeho článok alebo video.

Programy na generovanie paysafecard nefungujú a sú nebezpečné.

Prečo paysafecard generátor nemôže fungovať?

Paysafecard generátory sú najčastejšie sa vyskytujúcim podvrhom. Vzhľadom na to, že sa paysafecard kódy generujú a aktivujú až pri predaji, je pre akékoľvek programy nemožné vygenerovať funkčný kód.

Najväčším nebezpečenstvom generátorov ale je, že si ich väčšinou musíte nainštalovať do počítača, čím dôjde k jeho zavíreniu. Program často požaduje tiež užívateľské meno a heslo k vášmu účtu my paysafecard. Ak ich vyplníte, môžete prísť o všetky svoje prostriedky aj celý účet.

Podvodné nástroje a postupy, s ktorými sa môžete stretnúť

Nákup paysafecard

Okrem súťaží môžete paysafecard samozrejme získať aj nákupom. Zoženiete ju v kamenných predajňách a v našom e-shope ju kúpite aj online.


Pomohl vám tento článek?