VOYO predplatné a cena 2024

Voyo (čítané vojo) je online ponuka viac ako 2000 filmov a seriálov, za ktorú sa platí mesačné členstvo Voyo. V cene je živé sledovanie všetkých Markíza kanálov a viac ako 2000 titulov vrátane exkluzívnych seriálov, ktorých epizódy je možné vidieť ešte pred televíznou premiérou.

Ako zaplatiť Voyo?

Voyo platba sa strháva každý mesiac buď z platobnej karty. V minulosti podporovaný PayPal už dnes nemožno využiť. Ak chcete mať platby skutočne pod kontrolou, alebo nechcete alebo nemôžete využiť uvedené platobné metódy, Voyo sa dá predplatiť aj pomocou poukazu. V ponuke sú kupóny na mesiac, 3 mesiace, 6 mesiacov alebo 1 rok.

Poukaz Voyo u nás môžete zaplatiť bankovým prevodom, kartou, v hotovosti aj cez SMS. Pokiaľ teda radi platíte svojim telefónom, Voyo predplatné SMS je ideálnou voľbou pre vás. Žiadny iný obchod vám tento variant neponúkne.

Koľko stojí Voyo?

Voyo ponúka balíček za 5,99 € mesačne. V cene je obsiahla ponuka s viac ako 2000 titulov nielen z produkcie TV Markíza. Najväčším lákadlom je možnosť zhliadnutia nových epizód vybraných seriálov ešte pred ich odvysielaním v televízii. Voyo cenník zostáva nemenný, či už si členstvo zakúpite na jeden mesiac, alebo na celý rok. Mesačná cena je vždy rovnaká.

Súčasťou predplatného je tiež možnosť sledovania televízie naživo vrátane športových prenosov na Nova Sport 1 a Nova Sport 2. K účtu je možné pripojiť až 5 zariadení od chytrých televízií, cez tablety a smartfóny, po internetový prehliadač v počítači. Naraz môžu prehrávať dve zariadenia zároveň.

Voyo program môžete sledovať až na 5 rôznych zariadeniach.

Ako zrušiť predplatné Voyo?

Zrušenie je rovnako jednoduché ako registrácia. Po prihlásení stačí kliknúť na ikonku užívateľa, zvoliť “Moje predplatné” a kliknúť na “Zrušiť opakovanie”. Služba sa zastaví až po skončení už uhradeného obdobia.

Je možné získať kupón Voyo zadarmo?

Za všetky služby sa platí, teda aj za kupóny na predplatné Voyo. Službu môžete vyskúšať na 7 dní zadarmo v takmer plnom rozsahu. V skúšobnom období len musíte oželieť prístup k športovému vysielaniu na kanáloch Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Určite však sledujte naše sociálne siete. Na Facebooku a Instagramu organizujeme pravidelné súťaže o kupóny. Napríklad budete mať šťastie a vyhrajte predplatné Voyo.

Voyo je ideálny pre slovenských divákov, ktorí majú radi filmy, seriály a programy z produkcie televízie Nova a Markíza. Okrem živého vysielania všetkých kanálov ponúka Voyo aj prístup k filmom a seriálom a svoju ponuku rozširuje každý týždeň. Väčšina zahraničných filmov je dabovaná do češtiny alebo slovenčiny, rovnako ako animované seriály pre deti. Diely vybraných seriálov z Markízy a Novy je možné na Voyo zhliadnuť exkluzívne týždeň pred odvysielaním v televízii.